500 TL üzeri alışverişlerinizde kargo bedava

Tüm alışverişlerinizde güvenli ödeme

Kuruluşumuzdan bu yana tek gayemiz olan kalite ilkesinden ödün vermeden 2007 yılından bu yana hizmet vermekteyiz. Kendi üretimini yaptığımız ve sizlere hazır olarak sunduğumuz her türlü ürünün sonuna kadar garantisini sunuyoruz. Ulusal ve uluslar arası kalite standartlarını yerine getirerek, hijyen koşularını eksiksiz uygulayıp sizlere daha iyisini sunmak için çalışmaktayız. El değmeden üretilen kuruyemiş ve drajelerde tazelik ve hijyen güvencesini veriyoruz.

Tecrübe ile kaliteyi harmanlayarak, her geçen gün ürün portföyümüzü geliştirip sizlere her alanda hizmet veriyoruz. Alanında uzman personeller ile üretimi gerçekleştirip, sipariş teslimatını yapıyor, aklınıza takılan bütün sorulara eksiksiz ve net cevaplar veriyoruz. Hiçbir şüpheye yer bırakmadan huzur içinde alıp tüketebileceğiniz ürünleri sizlerle buluşturuyoruz.

Özel günlerinize daha çok anlam katmak, sevdiğinize sürprizler yapmak, içinizdeki duyguları dışa yansıtmak için, hamurlar, drajeler, süslemeler vb. bütün pasta malzemelerini sizlere hızlı gönderim imkanı ile sunuyoruz. Seçtiğiniz ürün en hızlı biçimde hazırlanarak mümkün olan en kısa süre içinde teslim edilecektir. Artık pasta hazırlamak, sunum yapmak, sürpriz hazırlamak uzun ve zor bir zamanı kapsamayacak. Ürünlerimiz sayesinde kısa ve eğlenceli zamanlara dönüşecektir. Sunumlarınıza farklı bir renk getirmek, sıradan görünümleri ortadan kaldırmak, kendinize özgü bir tasarım oluşturmak istediğiniz anda her türlü malzememiz ile sizlere yardım için bekliyoruz. Sunumlarınız herkesi kendine hayran bırakacaktır.

Sunumlarınızda sağlık konusunda herhangi bir şüphe duymamanız için sahip olduğumuz, helal gıda sertifikası, kalite yönetimi sistemi sertifikası ve gıda güvenliği yönetimi sertifikalarımızı inceleyebilirsiniz. Tamamı ile Bakanlıklardan izinli ve onaylı ürünlerimiz ile sağlığınızı koruyucu tatlılar, pastalar ve sunumlar hazırlayabilirsiniz.

En iyisini en uygun fiyata sunma politikamız gereği kalitede kendini kanıtlamış ürünlerimizi mevcut piyasa koşullarına göre en uygun fiyat seçeneği ile sizlere sunmaktayız. Ürünlerimizin, teslimatı, kullanımı ve kalitesi hakkında bir şikayetiniz olması halinde, tarafımıza ödemiş olduğunuz ücretin tamamını herhangi bir kesintiye uğratmadan, hiçbir koşula bağlamadan, eksiksiz olarak tarafınıza iade ediyoruz. Bunun için en iyi hizmeti kaliteli şekilde sunmak adına sizlerin öneri ve görüşleriniz ile çalışma stratejimize yeniden şekil vererek ilerliyoruz.

DEPOMUZ